Головна / Людина / Вчені детально вивчили вплив похмілля на роботу мозку

Вчені детально вивчили вплив похмілля на роботу мозку

Багато людей знають, що похмілля негативно позначається на самопочутті та функціональності людини, однак все це знаходиться в області оцінювальних суджень. Вчені провели дослідження і вивчили вплив цього стану на роботу мозку.

Для цього вони залучили близько 100 осіб, що проводили час у барах розважального району міста Брісбен, Австралія. В ході дослідження люди повинні були пройти онлайн-опитування на наступний ранок після гучної вечірки, на якій вони вживали чимало алкоголю.

Таку форму вивчення вчені вибрали невипадково. Самі питання онлайн-опитування не мали ніякого конкретного значення, всі вони були простими, адже фахівців цікавило зовсім інше – швидкість відповідей добровольців. Виявилося, що між цим показником і кількістю випитого алкоголю є чіткий взаємозв’язок. Він полягає в тому, що чим більше людина випиває – тим довше вона вибирала слушну відповідь.

Такі результати говорять про те, що похмілля негативно впливає на роботу практично всіх відділів мозку. Вченим вдалося зафіксувати погіршення здібностей в управлінні автомобілем, професійній діяльності, навчанні і виконанні звичних рутинних дій. Це дозволяє констатувати, що похмілля може бути небезпечним для здоров’я, оскільки людина починає допускати безліч невластивих їй помилок.