Людина

Вчені детально вивчили вплив похмілля на роботу мозку

Багато людей знають, що похмілля негативно позначається на самопочутті та функціональності людини, однак все це знаходиться в області оцінювальних суджень. Вчені провели дослідження і вивчили вплив цього стану на роботу мозку.

Для цього вони залучили близько 100 осіб, що проводили час у барах розважального району міста Брісбен, Австралія. В ході дослідження люди повинні були пройти онлайн-опитування на наступний ранок після гучної вечірки, на якій вони вживали чимало алкоголю.

Таку форму вивчення вчені вибрали невипадково. Самі питання онлайн-опитування не мали ніякого конкретного значення, всі вони були простими, адже фахівців цікавило зовсім інше – швидкість відповідей добровольців. Виявилося, що між цим показником і кількістю випитого алкоголю є чіткий взаємозв’язок. Він полягає в тому, що чим більше людина випиває – тим довше вона вибирала слушну відповідь.

Такі результати говорять про те, що похмілля негативно впливає на роботу практично всіх відділів мозку. Вченим вдалося зафіксувати погіршення здібностей в управлінні автомобілем, професійній діяльності, навчанні і виконанні звичних рутинних дій. Це дозволяє констатувати, що похмілля може бути небезпечним для здоров’я, оскільки людина починає допускати безліч невластивих їй помилок.

Кнопка «Наверх»
Закрыть