Людина

Переохолодження ніг може викликати розвиток бронхіту

Медики розповіли про те, як вибір взуття в холодну пору року позначається на здоров’ї людини. За словами фахівців, неправильний підбір черевик може викликати не тільки переохолодження, але і розвиток серйозних захворювань, наприклад, бронхіту.

До вибору зимового взуття медики радять підходити дуже серйозно. Воно повинно бути зручним, теплим і практичним. Саме тому жінкам треба відмовитися від чобіт на підборах, адже вони не тільки утрудняють руху, але і призводять до порушення циркуляції крові в ногах, а вона і так погіршується в холодну пору року. Все це в комплексі призводить до переохолодження кінцівок.

Саме тому медики радять віддавати перевагу взуття з натуральних компонентів. Одним з них обов’язково повинно бути хутро, тільки воно дозволить ефективно зберігати тепло ніг. При цьому важливо розуміти, що потрібно стежити не тільки за ступнями, але й іншими частинами кінцівок. Саме тому необхідно вибирати теплі штани, а жінкам варто відмовитись від спідниць, особливо коротких.

В іншому випадку переохолодження здатне призвести до розвитку цілого ряду серйозних захворювань: нефриту, циститу, інших хвороб сечової системи, бронхіту. Замерзання ніг призводить до порушень в роботі легенів людини, оскільки на стопах є безліч точок, пов’язаних з цим органом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть