Людина

Агресивність чоловіків знижується з появою дитини

Після народження дитини агресивність чоловіків стає менш помітною, така заява була зроблена провідним науковим співробітником Палеонтологічного інституту РАН, доктором біологічних наук Олександром Марковим.

Це висловлювання не було підкріплено результатами яких-небудь наукових досліджень, а засноване тільки на особистих спостереженнях вченого.

foto_cikavosti_26.10.2014-05_resized

Як пояснює Марков, з народженням дитини в родині, чоловік збагачується жіночими гормонами, які відповідають за зниження загальної агресивності. Це робить батька сімейства м’яким, дбайливим і ніжним. В деяких випадках чоловіки і зовсім забувають про агресію. Безумовно, це пов’язано з тим, що злість і турбота поняття несумісні.

Читайте також: Високий рівень тестостерону робить чоловіка хорошим батьком

[ads1] Головним чином мова йде про жіночі гормони, які називаються окситоцин, вони в в чоловічому організмі знижують кількість тестостерону і впливають на психологічний стан сильної статі. Окситоцин чинить на чоловіків заспокійливу дію, розвиває в них почуття прихильності, знижує інтенсивність спонукань, нормалізує психоемоційний настрій, робить їх менш пристрасними і пригнічує бажання «сходити наліво».

Також вчений відзначає, що цей факт ніким не перевірений. «Але це цілком осмислене припущення. Швидше за все, це так», – додав він.

Треба відзначити, що зниження агресивності у сильної статі після появи дитини в родині є безперечним фактом, який без проблем можна довести провівши певні дослідження.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button