Різне

Цікаві факти про пластикові вікна

ПВХ – безпечний для здоров’я екологічно чистий матеріал.

Усі сучасні пластикові вікна виготовлені з матеріалу ПВХ, який є одним з найбезпечніших і екологічно чистіших. Саме завдяки цим особливостям, ПВХ використовується для виробництва товарів найрізноманітніших груп :

  • медичної – для виробництва контейнерів для зберігання донорської крові;
  • побутової – для виробництва посуду і побутової техніки(у тому числі тій, яка піддається багатократному нагріву);
  • виготовлення водопровідних труб призначених для питної води, і т. д.

Цей факт красномовно говорить про безпеку матеріалу ПВХ.

Силіконові ущільнювачі – висока міра якості і надійності.

Ущільнювачі грають головну роль в питанні герметичності вікон, виключаючи появу ефекту “протягу з вікна” і забезпечуючи комфортну температуру в приміщенні. З часом звичайні ущільнювачі втрачають еластичність, внаслідок чого в приміщення почне проникати холодне повітря, а при низьких температурах вони тверднуть, тому не зможуть захистити від холоду в люті морози. Єдиним виходом в такій ситуації є заміна ущільнювачів.
На відміну від звичайних, силіконові ущільнювачі упродовж багатьох років не втрачають еластичність, не міняють своєї структури навіть при дуже низьких температурах, тобто за будь-яких погодних умов надійно захистять Ваш будинок.

Склопакет – еволюція у бік досконалості.

Виникнення склопакета веде свій початок ще з 1865 року. І за такий величезний проміжок часу цей складовий елемент будь-якого пластикового вікна пройшов довгий шлях вдосконалення. Сучасне виробництво пропонує склопакети з використанням новітніх матеріалів, головне завдання яких – забезпечення максимально високого рівня теплосбережения.

Енергозберігаюче скло – на службі Ваших інтересів!

Енергозберігаюче скло, або i- скло, було винайдене випадково: під час досліджень пов’язаних з пошуком ефективного захисту від радіації, японські учені виявили, що деякі дорогоцінні метали при нанесенні на скло надають ефект відображення тепла. Спочатку така технологія стала широко застосовуватися в космосі. Проте тепер енергозберігаюче скло є невід’ємною частиною будь-якого якісного склопакета, дозволяючи понизити втрати теплової енергії, а значить понизити енерговитрати.

Покриття скла на основі срібла.

Шляхом м’якого напилення на скло наноситься покриття, в основі якого лежить срібло. Саме завдяки цьому покриттю скло набуває теплозберігаючі властивості – скло відбиває тепловий потік у бік відбивача. Таким чином, взимку тепло зберігатиметься в приміщенні, що дозволить значно економити на опалюванні.

Взимку тепло, прохолода влітку!

Покриття на основі срібла справляє подвійне враження: оскільки скло здатне відбивати теплові потоки у бік джерела тепла, взимку тепло відбивається назад в приміщення, а влітку сонячні промені відбиваються у бік вулиці, запобігаючи накопиченню зайвого тепла в кімнаті. В результаті взимку можна значно економити на опалюванні, а влітку на витратах електрики, менше використовуючи кондиціонер.

Світ без спотворень – поліроване скло.

Поліроване скло є невід’ємною частиною в таких галузях як оптика і автомобілебудування. Завдяки поліровці скла придбавають наступні переваги:
повна відсутність спотворень;
виключається необхідність частого миття вікон, оскільки скло менше схильне до забруднення;
легке миття скла без застосування спеціальних засобів.

Силікагель у вікнах – захист при будь-яких температурах.

Для надійного захисту вікон в сучасних конструкціях використовується спеціальний абсорбент – силікагель. Він відмінно вбирає вологу, завдяки чому унеможливлюється запітніння скла з внутрішньої сторони конструкції навіть при сильних перепадах температури. Цей чинник значно продовжить термін експлуатації вікна.

Надійність і міцність – вклейка склопакета.

Вклейка скла дозволяє надати конструкції високу міру жорсткості, що значно збільшує її міцність і довговічність. Широке застосування вклейки скла спочатку знайшла в автомобілебудуванні, завдяки високій якості і простоті виконання робіт. Для виготовлення склопакетів ця технологія стала справжнім відкриттям, оскільки вклейка скла робить конструкцію вікна жорсткою, виключаючи вірогідність провисання стулок.

Термокомпенсатори.

Актуальне використання термокомпенсаторів для віконних конструкцій габаритних розмірів : оскільки великі віконні конструкції значною мірою схильні до змін при перепадах температури, термокомпенсатори є кращим захистом конструкцій в таких умовах, значно збільшуючи термін служби вікон.

Надійний захист фурнітури завдяки натуральному бджолиному воску.

Щоб вікно служило довго, потрібний надійний захист фурнітури. Якісна фурнітура провідних фірм піддається обробці мастилом, основним компонентом якого є натуральний бджолиний віск. Переваги бджолиного воску :
не втрачає свої унікальні властивості впродовж багатьох років;
не висихає;
захищає деталі від зносу і утворення корозії.

Д’якуючи цим властивостям, смазка забезпечить довгий термін експлуатації всієї віконної рами. Всіма тими якісними властивостями володіють металопластикові вікна від REHAU, які займають лідируючі позиції продажу в Україні. Концерн REHAU дає своїм клієнтам економічно вигідні рішення, якість виконання та довговічність. Щоб переконатися в цьому жми сюди, де ви знайдете більш обширну інформацію по пластикових вікнах від REHAU.

Функціональність і зручність – поворотно-відкидна фурнітура.

Перший механізм відкривання стулки в двох площинах(повне відкривання і провітрювання) був винайдений в Німеччині в 1938 році. Відтоді ці механізми значно удосконалилися і дозволили створювати багатофункціональні конструкції пластикових вікон. Досконалість останніх розробок полягає в створенні прихованих механізмів відкривання. Це означає, що елементи механізмів приховані усередині конструкції, що не лише покращує естетичні властивості вікон, але і робить механізми технічно здійсненими і надійнішими.

Безпека для дітей – головна складова сучасних вікон!

Відмітною особливістю якісних пластикових вікон є їх оснащеність спеціальним дитячим замком, який гарантує Вашій дитині безпечне знаходження поблизу віконної конструкції. Такий замок активізується спеціальним ключем, який повинен знаходитися тільки у дорослого. При закритому дитячому замку стулка вікна може відкриватися тільки в режим провітрювання і на відстань не більше ніж 10 см у верхній частині стулки.
Це означає, що дитина ніякими зусиллями не зможе повністю розкрити вікно, що і гарантує йому повну безпеку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button