Людина

Чому жінкам варто подрімати серед дня?

Сон – вельми загадкова категорія в науковому вивченні людської особистості. Він до цих пір хвилює суспільство. Актуальним залишається питання про його природу і справжнє призначення, оскільки це впливає на якість життя.

Один з векторів сну вивчали американські вчені. Їх цікавила його тривалість. Об’єктами дослідження виступали як чоловіки, так і жінки. Про результати наукового дослідження повідомив інформаційний портал “The Daily Mail”.

Жінкам необхідно серед дня подрімати

Висновки американських вчених такі: жінкам необхідно спати довше, ніж чоловікам. Подібний висновок обґрунтовали наступною особливістю жінки: вона здатна одночасно вирішувати декілька завдань. Отже, її мозок потребує більше часу на відновлення. Йдеться про мозкову активность, яка погіршується в процесі напруженої і тривалої роботи. Мабуть тому жінкам подобається http://mystic-news.com/, щоби відволіктися від буденних справ, поринувши в світ фільмових героїв.

У жінок і чоловіків різна реакція на недосипання. Жінка, яка не доспала годину-другу, агресивна або впадає в депресію. Чоловік здатний взагалі не реагувати на подібні явища. На його обличчі відсутні подібні ознаки втоми.

На думку сомнологів, жінка після недосипу відчуває реальну фізичну біль, відчуваючи себе пригнобленою і не відпочившою. Вона схильна до ризику серцево-судинних захворювань. Їй бажано протягом дня додатково подрімати годину півтора. Цей час необхідно для самовідновлення ділянок мозку, які несуть відповідальність за пам’ять, мислення, мову. Недосипання істотно перешкоджає цим процесам.

Жінка, подолавши труднощі, викликані недосипанням, здатна отримувати задоволення від відчуття свіжості і бадьорості після сну.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button