Людина

Зрілість людини настає після 25 років

Провідні науковці з Університету Піттсбурга прийшли до висновку, що зона, що відповідає за нагороду, залишається активною до 25 років.

22-02-15-foto-600x337-1

Іншими словами, ділянка головного мозку людини під назвою смугасте тіло має більш тривалу активність, ніж передбачалося раніше. Зокрема, медики встановили, що пошук юнаками і дівчатами гострих відчуттів триває до того моменту, поки представники слабкої і сильної статі не стануть зрілими. За словами вчених, механізм функціонування смугастого тіла зростає, у випадку, якщо людина починає вести самостійне життя або коли вона залишає рідний дім.

Раніше медики стверджували, що активність даної ділянки головного мозку досягає свого піку в 15 років. Однак, лабораторні випробування спростували цю гіпотезу. Тепер фахівці вважають, що коли чоловік або жінка бере на себе «дорослі» зобов’язання, активність смугастого тіла знижується. За словами дослідників, підлітки мають більш складну систему сприйняття життя. Тобто, в мозку молодих людей починає роботу спеціальний центр планування, розташований в префронтальної корі.

Як відзначають автори наукових експериментів, цілком імовірно, що зрілість людини настає ближче до 30 років.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button