Людина

Чому ми старіємо швидше: сучасні причини

Хід часу не вблагаємо. І ось ми тільки бігли до школи, а сьогодні самі ведемо свого малюка в перший клас.

Гостріше і болючіше бачити своїх старіючих батьків. Їх в’янення, говорить нам, що ми скоро почнемо викликати жалість і тугу у наших дорослих дітей.

І хоч процес старіння незворотний, вчені стверджують, що є те, що прискорює цей процес і забирає дорогоцінні року.

Захоплення

Ви помічали, що рибалки або ті, хто любить проводити час у гаражі, значно здоровіші і активніші за своїх ровесників? Вся справа в улюбленому занятті. А якщо це захоплення пов’язане з активним рухом, то шанси прожити значно більше, значно зростають. Доведено, що у людей зі захопленнями, рідко підвищується тиск, значно скорочується ризик інфарктів, а це основні причини смерті в старості.

Спілкування

Люди, у яких багато друзів, з якими вони постійно спілкуються, живуть довше. За результатами соціологічних досліджень життя самотніх людей обривається на 30-40 відсотків частіше, ніж у людей похилого віку оточених друзями.

Міф
І про міфи: чарка горілки або келих вина корисні і продовжують життя. Це нісенітниця, клінічні дослідження показали, що користі від цього немає. А в деяких випадках шкода більш очевидна.

Незручне ліжко

Майже третину життя ми проводимо у ліжку. І якщо воно незручне, то це призводить до постійного неусвідомленого стресу. Дивно, але були випадки, коли люди позбувалися від деяких недуг, просто купуючи нове зручне ліжко. Якщо нічний відпочинок на вашому ліжку заподіює вам хоча б незначний дискомфорт, сміливо купуйте нове.

Сонце

Хоч наше світило і є генератором життя на планеті, але воно ж повільно нас вбиває. Ультрафіолет найсильніший фактор старіння. Неспроста жінки країн далекого сходу, панічно бояться прямих сонячних променів. Пам’ятаєте хто придумав парасольку? Саме від сонця в першу чергу цей винахід рятував.

Страх.

Люди боязкі і піддані різними страхам і фобіям, вмирають значно частіше ніж їх сміливі однолітки Це відбувається тому, що страхи викликають постійний стрес.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button