Різне

Що потрібно знати про тримери

Що потрібно знати про тример. Власники приватних будинків або садових ділянок в теплу пору року мають проблеми зі зростаючою у великій кількості травою. Для вирішення таких проблем є багато способів від ручної коси, до механічних помічників, які іменуються тримерами. Випускають їх з електричними або бензиновими двигунами для приводу в дію робочих органів. Тример з бензиновим двигуном має значно більшу вагу, ніж з електричним двигуном. Для його роботи необхідна наявність бензину, але цей недолік компенсується можливістю працювати в будь-якому місці і не залежить від наявності електрики. Двигун, встановлений на тримери, має невелику витрату палива, а це дозволяє йому тривалий час обходитися без дозаправок. До недоліків таких пристроїв відносять галасливість і викид в атмосферу вихлопних газів.

01-04-15-foto-600x400-1 (2)

Сьогодні у продажу можна зустріти багато нових моделей електротримера. Їх сучасний дизайн відповідає всім вимогам потенційних покупців. Вони оснащуються захистом електродвигуна від можливих стрибків напруги, автоматично проводиться відключення при сильному нагріванні електродвигуна.

Велика частина електротримерів має нижнє розташування двигуна, що не дозволяє його використання для скошування мокрої трави. Попадання вологи в електродвигун, може призвести до короткого замикання. Використання електротримера обмежується довжиною кабелю для підключення до електричної мережі і наявністю такої мережі.

Купить триммер, який має верхнє розташування двигуна і можна буде його використовувати при роботі з вологою травою, але він дорожчий за ціною. При роботі з скошування трави електротримером, необхідно уважно стежити за електричним кабелем, щоб уникнути його пошкодження і ураження електричним струмом.

Тримери обох видів оснащуються двигунами різної потужності. Він залежить від призначення тримера і його ріжучої частини. Найбільшою потужністю наділений бензотример з дисковою пилкою в якості ріжучого елементу. Йому крім трави підвладні чагарники і дрібні дерева.

В якості ріжучих елементів тримерів використовують волосінь різної товщини або ножі, які виготовляють із пластику або металу. Волосінь подається ручним способом, напівавтоматичним або автоматичним. Ручний спосіб вимагає зупинки тримера, а найбільш зручним буде тример з автоматичною подачею волосіні.

Для потужних тримерів проводиться цілий ряд додаткових насадок, а це дозволить використовувати його для виконання інших робіт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button