Здоров'я

Ці прості продукти допомагають зменшити жир на животі за 4 тижні

Включивши в раціон ці прості продукти і скоротивши споживання солодкої, жирної їжі, ви можете добитися зменшення жирових відкладень на животі за чотири тижні, стверджують фахівці.


Надлишковий жир на животі може збільшити ризик розвитку хвороб серця, гіпертонії, діабету, деяких видів раку. Щоб зменшити його скупчення в цій частині тіла, дієтологи рекомендують відмовитися від солодких оброблених виробів, газованих напоїв та включити в своє харчування чотири простих продукту, які допомагають зменшити жир на животі за чотири тижні. Про це пише The Health Site.

Банани (не дуже зрілі). Є відмінним джерелом клітковини, насичують надовго: вживаючи їх, ви будете менш схильні перекушувати протягом дня. Крім того, продукт містить багато калію – мінералу, який обмежує кількість натрію в тілі, запобігає набрякам, підвищує швидкість метаболізму. Найкорисніший спосіб вживати банани для зменшення жиру: з’їдати один плід перед тренуванням.

Цільні зерна. Продукт ефективно підтримує низький рівень інсуліну в організмі. Це сприяє скороченню жирових клітин, допомагає швидше худнути.

Цитрусові. Містять багато вітаміну С, який стимулює жировий обмін речовин і виведення надлишків жиру з організму. Дослідження, проведене фахівцями Університету штату Арізона, показало: вживання апельсинів допомагає спалювати на 20% більше жиру при заняттях спортом.

Грецький йогурт. Його вживання стабілізує рівень інсуліну – гормону, висока концентрація якого змушує організм накопичувати калорії у вигляді відкладень жиру (в першу чергу, на животі). Стабільно низький вміст інсуліну може допомогти втратити значну кількість ваги, відзначають експерти.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button