Головна / Здоров'я / Експерти назвали кращі продукти для очищення кишечника

Експерти назвали кращі продукти для очищення кишечника

Експерти розповіли про дієту, яка необхідна при очищенні кишківника. Фахівці повідомили, що захворювання травної системи залежать, як від якості, так і користі від уживаних продуктів.

Медичні працівники розповіли, що на даний момент однією з найбільш розповсюджених хвороб є рак товстої кишки. Висока смертність від цього захворювання спостерігається в тому випадку, коли хвороба діагностується на пізній стадії. Щоб зменшити ризики раку товстої кишки, фахівці рекомендують очищати кишківник за допомогою дієти з великим вмістом клітковини. Натуральні волокна позбавляють людський організм від різних токсинів і хімічних речовин. У раціон слід додати листові овочі, авокадо, яблука, різні горіхи, пшеницю, овес, зерно, висівки, рис і вироби з цілісних злаків.

Також в очищенні кишківника допоможуть ягоди асаї, які є хорошими антиоксидантами. Їх вживають під час лікування або профілактики ряду захворювань товстої кишки. Фахівці нагадують, що з цих ягід також роблять соки, а на основі екстракту випускають вітамінні таблетки.