Здоров'я

Експерти назвали кращі продукти для очищення кишечника

Експерти розповіли про дієту, яка необхідна при очищенні кишківника. Фахівці повідомили, що захворювання травної системи залежать, як від якості, так і користі від уживаних продуктів.

Медичні працівники розповіли, що на даний момент однією з найбільш розповсюджених хвороб є рак товстої кишки. Висока смертність від цього захворювання спостерігається в тому випадку, коли хвороба діагностується на пізній стадії. Щоб зменшити ризики раку товстої кишки, фахівці рекомендують очищати кишківник за допомогою дієти з великим вмістом клітковини. Натуральні волокна позбавляють людський організм від різних токсинів і хімічних речовин. У раціон слід додати листові овочі, авокадо, яблука, різні горіхи, пшеницю, овес, зерно, висівки, рис і вироби з цілісних злаків.

Також в очищенні кишківника допоможуть ягоди асаї, які є хорошими антиоксидантами. Їх вживають під час лікування або профілактики ряду захворювань товстої кишки. Фахівці нагадують, що з цих ягід також роблять соки, а на основі екстракту випускають вітамінні таблетки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button