Здоров'я

Coca-Cola підкупила вчених

Компанія Coca-Cola витратила понад 7 000 000 доларів на те, щоб різні дієтологи і експерти з охорони здоров’я визнали газований напій, що випускається фірмою, нешкідливим. Виробники наголошують на тому, що їх продукт нібито не викликає ожиріння.

11-10-15-foto-600x400-1

Згідно з розслідуванням The Times, представники Coca-Cola підкупили дослідників інституту the European Hydration Institute (EHI), а також співробітників організацій the British Nutrition Foundation, the National Obesity Forum, the British Dietetic Association, the UK Association for the Study of Obesity і вчених з лікарні університету Хомертон.

Представники всіх цих структур в більшості випадків не знаходили ніякого зв’язку між споживанням солодких напоїв і ожирінням. Журналісти впевнені, що всі подібні дослідження сфальсифіковані.

Втім, представники британського відділення Coca-Cola заперечують усі звинувачення на свою адресу і кажуть, що вердикти про нешкідливість їх продукції винесені незалежними експертами. Однак є й інша статистка.

Згідно з даними вчених, які, на думку авторів The Times, не співпрацювали з Coca-Cola, безалкогольні напої та соки, що містять велику кількість цукру, є однією з головних причин ожиріння. Якщо вірити результатам дослідження, опублікованими навесні 2014 року, майже 30 відсотків усього цукру, який споживає молодь від 11 до 18 років, припадає на безалкогольні напої. Представники Coca-Cola, тим не менш, наголошують на тому, що 40 відсотків від її продажів доводиться на низькокалорійні напої.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button