Здоров'я

Депресія робить людину пунктуальною, але абстрактних цілей їй не досягти

Вчені Університетів Лимерика і Хартфордшира говорять, що їх дослідження довели незвичайну залежність: люди, які страждають депресією, відрізняються особливою пунктуальністю. Адже для багатьох « депресуючих » час тягнеться надзвичайно повільно!

Втім, саме за згаданою вище причини людина здатна приділяти особливо пильну увагу кожному конкретному відрізку часу. Психологи називають це явище «депресивний реалізм ». Наскільки корисна ця інформація з прикладної точки зору? Деякі психологи вважають, що визначення цієї закономірності допоможе вивести нову формулу лікування депресії. Вони сподіваються застосовувати методику концентрації на поточному відрізку часу , що так властиво в пригніченому стані.

Крім того, вчені наполягають на тому, що в стані депресії необхідно зробити зусилля і поставити перед собою певну, цілком конкретну мету. Адже абстрактні цілі, до яких схильні депресуючі люди, тільки збільшують і без того пригнічений стан, в якому не так просто боротися за те, що й уявити собі важко.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button