Здоров'я

Відвідування пабів – краща профілактика депресії у чоловіків

«Сьогодні п’ятниця і я йду випити з друзями» – тепер жінкам, які чують цю фразу, варто порадіти. Британські вчені довели, що відвідування чоловіком пабів та інших аналогічних закладів сприятливо позначається на його емоційному стані і психологічному здоров’ї.

Кращі ліки від депресії

Наукова група з Glasgow Caledonian University провела дослідження, в ході якого з’ясувалося відразу кілька цікавих фактів. Виявляється, чоловіки за чаркою спиртного діляться з товаришами своїми проблемами і душевними переживаннями, позбавляючись таким чином від негативних емоцій.

Дослідження показало, що чоловіки, які відвідують паби по п’ятницях разом з друзями більш емоційно стійкі, у них на 43 % рідше трапляються депресії, і вони простіше переносять будь-які життєві негаразди. Дослідники відзначили, що чудова властивість спиртного криється в тому, що воно розкріпачує людину і дозволяє їй виговоритися. Але є й проблема. Якщо чоловік відвідує паб на самоті і «падає на дно склянки» розмовляючи хіба що сам з собою, ефект від таких заходів навпаки протилежний.

Плюсами відвідування пабів є і те, що вони дозволяють зняти емоційне навантаження, покращують атмосферу в сім’ї і навіть статеве життя. Відвідування пабу з друзями – один з небагатьох способів ефективного емоційного розвантаження для більшості представників сильної статі. Вчені висловили сподівання, що супутниці життя таких чоловіків проявлять розуміння в цьому питанні. Чоловікам же вчені рекомендують не зловживати «розвантаженням».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
comments powered by HyperComments