Здоров'я

Дерматолог дав поради щодо самостійного лікування сонячних опіків

Канадський дерматолог Роберт Гніацки дав поради щодо лікування сонячних опіків. З цією проблемою дуже часто людина може впоратися самостійно, просто необхідно знати, що робити, і які заосби краще не застосовувати.

Дерматолог зазначає: у багатьох людей існує безліч оман щодо сонячних опіків і способів їх лікування. В першу чергу, необхідно раз і назавжди відмовитися від таких «засобів», як олія, молочні продукти, лимон та інших народних способів. Вони не тільки не допомагають шкірі впоратися з отриманим опіком, але і роблять їй гірше.

Лікар рекомендує людям першим ділом після отримання сонячних опіків охолодити пошкоджені ділянки шкіри. Для цього потрібно піти у прохолодне приміщення і покласти на травмовану частину тіла вологу тканину. Трохи пізніше на цю ділянку можна нанести звичайний зволожувальний крем без запаху. Також підійде варіант заосбів з гідрокортизоном. Їх краще поєднувати з ібупрофеном і рясним питвом води.

Якщо на шкірі після сонячних опіків з’явилися невеликі пухирці, то дерматолог рекомендує прийняти будь-які місцеві антибіотики, щоб запобігати розвитку інфекції. Якщо ж подібні висипання стають більше і покриваються кіркою – необхідно негайно вирушати в лікарню. Також не варто забувати, що отримані опіки, особливо в дитинстві, серйозно підвищують шанс розвитку раку шкіри.

Кнопка «Наверх»
Закрыть