Здоров'я

У Мексиці заборонять рекламу калорійної їжі та газованої води

Уряд Мексики введе часткову заборону на телевізійну рекламу висококалорійної їжі і газованої води, передає BBC. Такі заходи будуть прийняті в рамках кампанії по боротьбі з ожирінням. У Мексиці від цієї недуги страждає 70% дорослих і 30% дітей.

foto_cikavosti_19.07.2014-03

Рекламу подібної продукції не можна буде побачити по телевізору в будні з 2:30 до 21:30 та у вихідні-з 7:00 до 19:30. Також обмеження пошириться на рекламні ролики в кінотеатрах. Міністерство охорони здоров’я Мексики зазначає, що таким чином з ТБ зникне 40% реклами газованих напоїв, кондитерських виробів і шоколадок.

В якості додаткової міри з 2015 року виробники будуть маркувати вміст цукру і жирів на харчових продуктах і напоях. Завдяки цій політиці та податку на газовану воду, введеному в минулому році, Мексика може стати країною №1 у боротьбі з ожирінням.

Читайте також: Непомірне вживання газованої води згубно впливає на мозок

У Великобританії, Норвегії та провінції Квебек у Канаді також існують заборони на рекламу нездорової їжі на дитячому телебаченні. Однак такі рекламні оголошення все ж таки з’являються в “сімейних” телепередачах.

Нагадаємо: Мексика знаходиться у світових лідерах за споживання солодкої газованої води (163 літрів на душу населення в рік; у США – 118 літрів). У Штатах ожиріння у 35,7% населення, у Мексиці – у 32,4%. За ступенем поширення діабету Мексика стоїть на першому місці серед 34 країн Організації економічного співробітництва і розвитку. Тут діабет у 10,8% населення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments