Людина

Діти повинні пити воду кожен день, інакше вони будуть пити більше газованої води

Нове дослідження, проведене вченими з Пенсильванського університету, показало, що діти і підлітки, які не п’ють воду протягом дня, можуть споживати в два рази більше калорій зі солодких напоїв. За словами співавтора дослідження професора Ашера Розингера, отримані результати підкреслюють важливість доступу дітей до чистої води.

“Діти повинні споживати воду кожен день і першим напоєм для дітей повинна бути вода”, – сказав професор Розингер.

“Тому що якщо вони не п’ють воду, вони замінять її іншими напоями, такими як солодкі напої з газом, які погано позначаються на організмі і мають більше калорій”.

Професор Розингер додав, що в той час як інші дослідження показали загальне зниження споживання підсолоджених цукром напоїв, все ще є багато дітей в Сполучених Штатах, які споживають солодкі напої. Його команда вирішила дослідити щоденне споживання води дітьми та як це може вплинути на споживання калорій з підсолоджених цукром напоїв.

Дослідження було зосереджено на даних Національного обстеження здоров’я і харчування, включаючи інформацію про споживання води і підсолоджених напоїв 8400 дітьми у віці від 2 до 19 років.

Для дослідження підсолоджені цукром напої включали соду, фруктові соки, спортивні напої, Енергетичні напої, чай, кавові напої, але не включали 100% фруктові соки, напої, підсолоджені підсолоджувачами з нульовими калоріями, або напої, підсолоджені самим споживачем.

Дослідження показало, що в будь-який день близько 20% дітей не п’ють воду. Встановлено, що одні і ті ж діти споживають 200 калорій з підсолоджених цукром напоїв, що в два рази більше калорій з солодких напоїв, що споживаються дітьми, які п’ють воду.

За словами професора Розингера, зайвих 200 калорій може здатися трохи, але це може швидко збільшитися, якщо хтось регулярно п’є підсолоджені цукром напої.

Дослідження опубліковане в журналі JAMA Pediatrics.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button