Головна / Здоров'я / Перехід на рослинну дієту знижує ризик серцевої недостатності

Перехід на рослинну дієту знижує ризик серцевої недостатності

За даними Центру по контролю і профілактиці захворювань, серцева недостатність зачіпає понад 5,7 мільйона дорослих людей в Сполучених Штатах. Майже половина всіх людей в США, у яких діагностовано серцева недостатність, помирають протягом п’яти років після початкового діагнозу.

Оскільки хвороби серця є основною причиною смерті в Сполучених Штатах, дослідники продовжують роботу щодо пошуку ефективних методів профілактики.

Дослідники з’ясували, що рослинні дієти пов’язані з набагато низьким ризиком зупинки серця у порівнянні з дієтами заповненими смаженою їжею та солодкими напоями.

Дослідники з Американського коледжу кардіології розглянули дані про 16 608 дорослих у віці 45 років.

В ході дослідження були вивчені зв’язки між расовими та географічними відмінностями в госпіталізації з приводу серцевої недостатності та частина дослідження включала 150 питань про продукти харчування, розділених на п’ять дієт.

Дослідники зосередилися на тих п’яти дієтах, які були перераховані як «зручність», «на рослинній основі, солодощі/жири» і «алкоголь/салати.»

Після 7 років спостереження за пацієнтами було проведено 363 нових госпіталізації з приводу серцевої недостатності.

Коли дослідники вивчили можливий зв’язок між дієтою і цими новими госпіталізаціями, ризик серцевої недостатності серед учасників, які повідомили про дотримання рослинної дієти, був на 42 відсотки нижче.

Для учасників, які дотримувалися жирної дієти, ризик був на 72 відсотки вище.

Правильне харчування — це необхідна стратегія для зниження ризику серцевої недостатності і серцево-судинних захворювань.