Фото

Дитячі казки, які в оригіналі викликають жах (фото)

Багато відомих авторів дитячих казок – Шарль Перро, брати Грімм та інші – писали свої твори для дорослих і лише потім їх книги були адаптовані для дітей. Пропонуємо познайомитися з неадаптованими версіями цих казок, і, скажемо прямо, зі слабкими нервами читати далі не варто.

В деяких версіях казки “Троє поросят” вовк з’їдає двох ледачих поросят після того, як ламає їх будиночки.

Первісна версія “Сплячої красуні” виглядала досить своєрідно. Знайшовши сплячу красиву дівчину, цар її зґвалтував, після чого принцеса через дев’ять місяців у сні народила двійню. Один з близнят висмоктав з її пальця скалку, через яку вона заснула, і красуня прокинулася.

В оригіналі казки “Піноккіо” після того як дерев’яний хлопчик тікає, Геппето садять у в’язницю за те, що він погано поводився з дитиною. Повернувшись в порожній будинок, Піноккіо вбиває столітнього цвіркуна, який набрид йому своїми порадами. Сам Піноккіо в кінці казки гине у вогні.

Брати Грімм створили наступну версію казки “Попелюшка”: одна з сестер відрізала собі пальці, щоб надіти туфельку, а друга п’яту. Але це їм не допомогло стати принцесами. Після весілля два голуби, яких відправила померла мати Попелюшки, нападають на злих сестер і викльовують їм очі.

Оригінальна версія історії про Білосніжку могла б стати сценарієм фільму жахів. Королева наказала відвести Білосніжку в ліс, вбити, вирізати їй серце і легені і подати собі на обід.

Після того як Білосніжка зустріла принца, на своє весілля пара запросила і королеву. Не знаючи, до кого саме вона йде на свято, королева з’явилася на весілля. Там на неї вдягли розпечені залізні черевики і змусили танцювати, поки вона не померла.

У початковій версії казки “Червона шапочка” вовк прийшов у будиночок бабусі, розірвав стареньку на шматки і приготував з неї обід, а кров злив в бутель для вина. Коли Червона шапочка прийшла до бабусі, вовк нагодував її цими стравами. У фіналі казки ” Червона шапочка теж була з’їдена.

Натхнення: www.fresher.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button