Технології

Flike – літаючий велосипед майбутнього

Літаючі велосипеди – це молодий і все ще чітко концептуальний вид транспорту. Проте, останні кілька років розробок показали, що у таких «велосипедів» в майбутньому є непоганий потенціал. Коптери, які з’явилися вперше в науково-фантастичних фільмах, готуються завоювати ринок персонального транспорту. Не виключено, що вже в найближчі 5-6 років вони стануть більш, ніж доступні для широкого кола людей.

8ce08a7b00d5eabc67d79b1c82673d53

Одним з таких проектів є Flike. Створюється Flike групою інженерів-ентузіастів. Фінансують проект, кілька приватних інвесторів. Винахідники також досить часто отримують пожертви від добровольців на свої технічні вишукування. За півтора року роботи Flike просунувся з креслярської дошки до першого прототипу, що висить у повітрі.

За принципом дії Flike можна охарактеризувати, як Y-видний персональний трікоптер. Розрахований транспортний засіб на одного пілота. Працює він на електродвигуні, який живиться від 5 літій-іонних акумуляторів. Обсяг акумуляторів повинен дозволити Flike літати протягом 20-40 хвилин.

На даному етапі розробки літальний апарат вже розганяється до 50 км \ год і відривається на 4.5 метра від землі. На жаль поки Flike може тільки висіти в повітрі і здійснювати невеликі маневри вперед-назад, вліво-вправо. До повноцінного польоту за маршрутом ще далеко, проте останні випробування показали, що команда розробників йде по правильному шляху.

У ході останнього тестового польоту Flike зміг відірватися від землі і провисіти в повітрі 1 хвилини 31 секунду. Для транспортних засобів такого роду – це рекорд. У теорії Flike може вже висіти набагато довше, однак проводити випробування такого роду поки немає потреби. Важливим питанням в адаптації трікоптеров до масових польотів залишається вітер і шум, який вони виробляють при русі.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button