Головна / Людина / Дієтолог розповів, чим корисні зелені банани

Дієтолог розповів, чим корисні зелені банани

Дієтолог розповів, що зелені банани корисні тим, що містять менше цукру на відміну від стиглих бананів. Це ідеальний продукт для людей з цукровим діабетом і тих, хто хоче схуднути, вважає авторитетний фахівець у сфері дієтології Наталія Сава.

На думку експерта, недостиглі екзотичні плоди довго засвоюються і на їх перероблювання організм витрачає більшу кількість енергії. Цей факт говорить про те, що вони дозволяють швидше насититися.

Але дуже важливо пам’ятати, що вживати такі фрукти можна тим, у кого немає проблем з функціонуванням травлення. Якщо є хронічні нездужання ШКТ, слід поговорити з медиком, перш ніж почати їсти недозрілі фрукти.

Дієтолог підкреслила: якщо банани довго зберігати, то концентрація крохмалю в них значно підвищується. У процесі дозрівання плоду зростає глікемічний індекс, як і в картоплі. При цьому калорійність продукту також збільшується.

Банани багаті вітамінами, мінералами і клітковиною. Вони покращують роботу судин і серця, зміцнюють імунітет, підвищують рівень гемоглобіну в крові, а також покращують стан шкіри. Незважаючи на корисні властивості, банани не можна використовувати як основну їжу. Цей десерт повинен бути тільки доповненням до раціону.