Різне

Для чого потрібен принтер етикеток?

TSC TDP-244.300x220Види принтерів етикеток

Портативні принтери. Дані принтери є найбільш поширеним видом обладнання для виготовлення етикеток. Вони володіють автономним пристроєм живлення і можуть переноситися з місця на місце, тому зручні при роботі в підсобних і складських приміщеннях. Портативні принтери штрих-коду різних виробників розрізняються за ціною, вагою та ширині печатаемой стрічки (до 50 мм). У пристрої передбачений вбудований ручний різак для відділення відрізків стрічки. Портативні принтери здійснюють друк як монохромних, так і кольорових етикеток.

Настільні принтери. Дані принтери призначені для друку етикеток в магазинах, офісах, на пошті. Устаткування має металевий корпус і встановлюється стаціонарно. Настільні http://www.technologic.com.ua/ здатні здійснювати друк зі швидкістю 100 мм в секунду, при цьому випускають етикетки шириною до 118 мм. Дозвіл друку складає до 8 точок на 1 мм2. Принтери можуть оснащуватися вбудованим або виносним блоком живлення, що впливає на ціну устаткування. У конструкції принтера передбачений автоматичний відрізний ніж і пристрій для зняття етикеток.

Промислові принтери. Дані принтери розраховані на велику продуктивність (обсяг друку етикеток), ніж портативні і настільні їх швидкість друку складає близько 300 мм/сек. Пристрої мають суцільнометалевий корпус, характеризуються великою вагою (до 25 кг), встановлюються стаціонарно. Як правило, друк етикеток на даних принтерах здійснюється термотрансферним способом. Устаткування випускає стрічку шириною до 115 мм і довжиною до 2700 мм. Промислові принтери можуть використовуватися в складських і виробничих приміщеннях при температурі від +5 до +40 ° С. Бувають монохромними і кольоровими.

Настільні та промислові принтери штрих-коду мають програмне забезпечення і можливість прийому інформації через Інтернет. Завдяки цій опції співробітники можуть дистанційно стежити за якістю та обсягом, а також змінювати параметри друку на принтері.

За способом друку

Пряма. У принтерах з прямим термодруком використовуються матеріали з термошаром (термопапір або термокартон). Під час друку головка принтера нагріває поверхню термопаперу, залишаючи темне зображення. Обладнання, в якому застосовується даний спосіб друку, є найбільш економічним, так як в якості витратних матеріалів використовуються самі етикетки. Принтери з прямим термодруком застосовуються при маркуванні продуктів харчування та продукції з невеликим терміном придатності, тому що термін служби випущених етикеток не перевищує 6 місяців.

Термотрансферная. Принцип роботи термотрансферного принтера заснований на нагріванні і термопереносі барвника з стрічки на основу. В якості основи може використовуватися папір, поліестер, картон, пластик і синтетичний матеріал. Отримане зображення на етикетці відрізняється довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Термотрансферні принтери призначені для маркування продукції з тривалим терміном реалізації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button