Технології

До 2116 році люди будуть жити під землею і водою

Згідно з доповіддю, представленої командою на чолі з доктором Меггі Адерін-Покок з Університету Манчестера, до 2116 році деяка частина людей буде жити під землею і водою.

5199c3d9fc359372747c55ceac3cd91e

Пов’язано це в першу чергу з швидкозростаючим населенням Землі, якому потрібно все більше і більше простору для життя. Так, розвиток індустрії сонячних батарей дозволить виробляти достатню кількість енергії, яке забезпечить всім необхідним подібні субводні спільноти. Це не означає, що будуть будувати тільки під водою, можуть з’явитися і плаваючі будинки, об’єднані в цілі райони. І, звичайно ж, справа дійде і до хмарочосів, які будуть не прагнути до хмар, а йти на сотні метрів вниз.

Ті, кому доведеться жити або працювати під землею, захочуть отримувати якомога більше сонячного світла. Але ця проблема буде легко вирішена. За словами експертів, природне освітлення і вид з вікна замінять якісні інтерактивні панелі віртуальної реальності і світлодіодні поверхні. Мабуть, зовсім непогана перспектива, адже погоду, в прямому сенсі, можна буде вибрати відповідно до своїх вимог і поміняти, якщо настрій зміниться.

Читайте також: 

Сам простір також буде значно відрізнятися від звичного нам. “Розумний” будинок навчиться реагувати на потреби мешканців, пропонуючи різні архітектурні конфігурації. Можна буде зробити потрібні прибудови або перенести стіни.

Передбачається, що до цього моменту в кожному будинку буде встановлено 3D-принтер, на якому при необхідності можна буде роздрукувати невеликі предмети, необхідні для повсякденного життя. Крім цього, з очікуваним збільшенням споживання ресурсів люди будуть практично самостійно виробляти все необхідне для забезпечення своєї життєдіяльності – починаючи від продуктів харчування і закінчуючи очищенням і повторним використанням води, переробкою відходів в паливо і т.д.

Замовником проекту є корпорпація Самсунг. Експерти, до складу яких увійшли як архітектори та проектувальники, так і дослідники, зійшлися на думці, що майбутнє людства за розумним споживанням і максимально ефективним використанням оточуючих його просторів, які в найближче сторіччя стануть повністю автономними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button