Екологія

Домашні сонячні панелі Південної Австралії

На сьогоднішній день Австралія займає досить високу позицію в списку країн, що активно розвивають сонячну енергетику. Найбільшого успіху в цьому питанні досягли успіху жителі штату Південна Австралія, на частку якого приходиться велика кількість сонячних днів протягом року. Згідно з представленими даними, за друге півріччя 2013 число надомних сонячних панелей сильно збільшилася саме в цьому регіоні.

Домашні сонячні панелі Південної Австралії

За інформацією, представленої одним з австралійських постачальників енергії Spark Infrastructure, на кінець 2013 року в штаті Південна Австралія було зареєстровано 157 000 домашніх сонячних установок, сумарна потужність яких склала 548 МВт. Дані показники становлять 21,2 % від загальної кількості сонячних установок в країні, чия кількість на даний момент дорівнює 750000. Протягом року сумарна потужність фотоелектричних елементів, встановлених на дахах будівель, зросла з 366 МВт на 50 %.

Читайте також: Найбільша в світі сонячна електростанція

Примітно, що станом на вересень місяць 2013 платіж за електроенергію, що експортується в мережу, становив 0,16 канадських доларів за 1 кВт * год. Потім ця цифра була зменшена до 0,09 канадських доларів за 1 кВт * год. Насьогодні ця ціна впала до 0,076 канадських доларів. Це сталося в результаті падіння оптових цін на чисту енергію, що отримується за допомогою ВДЕ. Фахівці прогнозують, що цей не крайня відмітка та ціни в майбутньому будуть ще знижуватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button