Екологія

Вітрильні дрони з сонячними панелями будуть моніторити Тихий океан

Дрони допоможуть відстежити погоду, океанські течії та вплив змін клімату на океан.

Парусные дроны с солнечными панелями будут мониторить Тихий океан

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) підтримує мережу датчиків по всьому світу для моніторингу погоди, температури, океанських течій і т. д. Частина цієї мережі являє собою набір океанських буїв, розташованих по всій Атлантиці і Тихому океану. Багато з цих датчиків підходять до граничного терміну експлуатації і потребують заміни.

Протягом багатьох років дані збиралися через мережу буїв. Однак, багато з датчиків вимагають заміни і дорогого ремонту, до того ж їх часто пошкоджують риболовецькі судна. Наступним кроком покликані стати безпілотні суду, які можуть довго знаходиться в морі і змінювати свою дислокацію.

Вимірювання за допомогою дронів також дешевше, один день збору даних коштує $2500, а день експлуатації корабля для цих цілей коштує $30,000. На програму буїв США виділили 10 млн. дол. у рік.

Автономні вітрильні безпілотні суду розроблені компанією Saildrone. Ці безпілотні дрони тільки що завершили випробувальний рейс через Тихий океан. Випробування розпочалися 5 вересня 2017 року, коли 2 вітрильних дрона вийшли з Сан-Франциско і вирушили в екваторіальні води reenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments