Різні цікавинки

Домашній тренажер – найкращий спосіб привести своє тіло у форму

Тримати себе у формі дуже важливо. Це не тільки дає відчуття самозадоволення, а й позитивно позначається на здоров’ї і самопочутті. Для досягнення цих цілей є кілька шляхів. Перший це спортивний зал, абонемент за кілька тисяч гривень і два відвідування на рік. Не дуже, правда? Але є альтернатива. Все що потрібно для приведення себе в форму можна придбати, і займатися вдома в будь-який зручний час без утомливих і довгих поїздок через все місто. Але продукцію потрібно купувати у кращих. І тут у гру вступає housefit.ua – відмінний інтернет-магазин, де за прийнятною вартістю можна придбати будь-який тренажер або аксесуари до нього.

интернет магазин одесса

В асортименті представлені наступні товари:

  • орбітреки,
  • велотренажери,
  • бігові доріжки,
  • гімнастичні лави,
  • силове обладнання,
  • гантелі,
  • штанги.

Але цими позиціями вибір товарів не обмежується. Є безліч додаткових розділів, таких як туризм або тенісні столи. Окремо хочеться розповісти про оформлення сайту і зручність навігації. Все зроблено на вищому рівні. Немає необхідності довго шукати потрібний товар. Завдяки ергономічній організації платформи все на виду. Особливо позитивні відчуття викликав розділ «Релакс». Хороший вибір товарів для розслаблення після важкого тренування або виснажливого робочого дня приємно здивував. А чого варті масажні крісла, здатні подарувати блаженство втомленою спині і дати заряд енергії на кілька годин.

З додаткових переваг «HouseFit» варто відзначити безкоштовну доставку по Києву і Одесі. Окрім того, так як більшість тренажерів транспортується в розібраному стані для економії простору і збереження цілісності, фахівці компанії здійснюють безкоштовну збірку. Гарантійні зобов’язання поширюються на рік, для деяких товарів на два. Постійні акції та розпродажі дозволяють клієнтам заощадити від 300 до 6000 гривень. Тут все залежить від початкової вартості обладнання. Ще одним важливим доказом якості і розумних цін є те, що магазин поставляє товари в професійні тренажерні зали. Це є важливим доказом сумлінного виконання компанією своїх обов’язків. Кожен день на такий тренажер доводиться неймовірна навантаження. Тому надійність в експлуатації у всіх товарів компанії на вищому рівні. Оцінити асортимент можете і ви, просто пройшовши за посиланням: http://www.housefit.ua/.

Якщо ж говорити про історію самої компанії … вона була заснована в 70-роках, в США. І за цей період встигла перетворитися на міжнародний конгломерат з філіями по всьому світу. У Канаді, Німеччині, Словенії, Чехії, Китаї, Японії та багатьох інших країнах продаються товари «HouseFit», а тепер їх можна придбати і в Україні, достатньо зателефонувати за номером або ж зробити онлайн-замовлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button