Екологія

Нігерія – кінець енергетичної бідності Африки

Африка перестає бути «темним континентом» з приходом нових «чистих» технологій. Днями Нігерія підписала низку угод з SkyPower FAS Energy, спільним підприємством SkyPower Global і FAS Energy, про розробку та введення в експлуатацію фотоелектричних сонячних електростанцій загальною потужністю 3000 МВт, або 3ГВт. План впровадження розрахований на наступні 5 років і обійдеться в 5 мільярдів доларів США.

solar-electric_nigeria_resized

Остаточні домовленості між Канадою та Нігерією були досягнуті в ході Міжнародного Економічного Форуму, і згідно з цими угодами, перші потужності сонячних електростанцій будуть введені в експлуатацію в 2015-му році.

Крім цього, проект дозволить створити більше 30 тисяч «зелених» робочих місць, більшість з яких будуть розподілені між місцевими компаніями та партнерами.

Новий енергетичний проект має на увазі розміщення сонячних батарей в штаті Дельта, добре відомому завдяки активному видобутку нафти.

Близько 600 мільйонів африканців зараз не мають доступу до постійних джерел електроенергії, тому вони інтенсивно використовують дизельні генератори або просто гасові лампи й пальники, що однозначно позначається на збільшенні їх «вуглецевого сліду».

Африканський континент багатий сонячною енергією, і при достатньому фінансуванні здатний до 2030 року вийти на показник 120ГВт, що не тільки покриє внутрішні потреби в електриці, але також дозволить експортувати електроенергію на інші континенти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments