Наука

Домашня мікрохвильовка шкодить здоров’ю, як включений двигун автомобіля

За результатами досліджень англійських вчених з’ясувалася істотна шкода мікрохвильовок. Це полягає в тому, що тільки за один рік вони утилізуються в обсязі 184000 тонн; при цьому виробляють вуглекислий газ і споживають електрику, яке можуть за рік виробити три електростанції. І ці дані відносяться тільки до самої Великобританії.

Мікрохвильовки виявилися по своєму впливу на здоров’я такими ж небезпечними, як двигун внутрішнього згоряння автомобіля. Це з’ясували фізіологи з Великобританії з університету Манчестера. Після проведеного тестування були отримані дані, що в ході їх роботи виробляється така ж кількість вуглекислого газу, як і при роботі двигуна авто.

Наприклад, тільки в Європі ці пічки виробляють 7.69 млн тонн вуглекислого газу, що дорівнює вихлопам 6.79 млн автомобілів. В ці показники входять: вплив мікрохвильових печей на природу під час життєвого циклу (виробництво, використання) та їх утилізація після закінчення терміну служби. Тільки в країні Туманного Альбіону використовується близько 30 млн таких побутових пристроїв, що споживають 9.4 терраватт-годин електрики, що дорівнює роботі 3-х великих електростанцій протягом року.

Кнопка «Наверх»