Екологія

В Японії сонячні електростанції будуть будувати на схилах біля естакад

На думку фахівців, установка панелей на схилах естакад, крім економії простору, також підвищує ефективність їх роботи.

Японська влада планує використовувати велику кількість дорожніх розв’язок для будівництва сонячних електростанцій. Нещодавно цю ідею успішно реалізувала компанія Moriguchi Landscape, яка встановила 2 тис. панелей виробництва корпорації Panasonic Corp. на схилі однієї з ділянок швидкісної автомагістралі Тюгоку в центральній частині Японії. Потужність виробленої ними енергії становить близько 500 кіловат (КВт), що цілком достатньо для того, щоб забезпечити енергією 200 будинків.

На думку фахівців, установка панелей на схилах естакад, крім економії простору, також підвищує ефективність їх роботи, оскільки за рахунок нахилу на фотоелементи потрапляє велика кількість сонячного світла.

Варто зазначити, що після аварії на АЕС «Фукусіма-1», яка сталася в березні 2011 року і призвела до зупинки всіх 48 наявних в країні комерційних атомних реакторів, багато політиків і експерти в Японії виступають за розвиток альтернативних джерел енергії. У зв’язку з цим в країні безперервно зростає кількість станцій, що працюють за рахунок відновлюваних природних ресурсів — енергії вітру, сонця, морських хвиль.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button