Наука

Дослідник Нібіру розповів, як вижити після зближення планети з Землею

Експерт з виживання в апокаліптичних умовах розповів, які дії необхідно зробити, щоб прожити як можна довше, після наближення Нібіру. Девід Мідс — головний спеціаліст з Нібіру вважає, що таємнича планета з’явиться на небосхилі вже 23 числа.

Мідс заявив, що Нібіру або зіткнеться з Землею, або викличе сейсмічну активність, пробудить вулкани і зрушить полюса. Можливих сценаріїв розвитку подій безліч. Однак, незважаючи на песимістичні прогнози, Мідс поділився з британськими журналістами та всім людством секретами виживання.

 

Так, Мідс рекомендує залишити великі міста, в яких неминуче почнеться паніка, розквітнуть мародерство і заворушення. Крім того, варто уникати сейсмічно активних зон і тим більш небезпечно селитися поряд з вулканами.

Через гравітаційний вплив Нібіру на Землю почнуть падати астероїди і деякі з них впадуть в океан, що викличе величезне цунамі. Тому ближче, ніж на 250 км від берега краще не наближатися.

Підсумовуючи Мідс додав, що необхідно триматися подалі від атомних станцій. Землетруси спричинять збої в роботі АЕС, а це загрожує радіаційним зараженням.

Кнопка «Наверх»