Людина

Дослідники пояснили, від кого пішли американці

Група провідних наукових співробітників Гарвардської медичної школи, розташованої в Бостоні, реалізувала унікальний комплекс випробувань.

90f379a88b0bc2b867d024532881eff8

Як повідомили автори проектів, їм вдалося зробити нове відкриття, яке змінило уявлення людей про походження сучасних американців. Згідно інформації, отриманої від дослідників, прийнято вважати, що громадяни Сполучених Штатів Америки походять від предків зі Східної Азії, а також Сибіру. Однак, завдяки новим проектам лікарі виявили, що племена Surui і Karitiana в Амазонці мали коріння з Австралії і Папуа-Нової Гвінеї.

Висновки спостережень опубліковані в журналі Nature. За словами лікарів, загадковий народ-предок отримав назву популяції — Y, взявши першу букву слова «Ypykuаra», що позначає предків мовою індіанців тупі. Як стверджують фахівці, представники популяції Y перебралися на Аляску через Беринговий міст, ставши, таким чином, корінними жителями Північної і Південної Америки.

Генетики з Гарвардської медичної школи заявляють, що нові відкриття є справжньою сенсацією в галузі науки. Велика різноманітність популяцій дозволило розширити територію сучасних Сполучених Штатів Америки.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button