Людина

Вчені: Названо кількість кроків, для продовження життя

Вчені зі Сполучених Штатів назвали необхідний рівень активності для продовження життя. Людям похилого віку необхідно проходити в день близько 4,5 тисяч кроків, щоб поліпшити своє самопочуття і зміцнити організм.

Американськими вченими були проведені дослідження, в яких вони залучили близько 16 тисяч жінок у віці від 62 років і старше. Усім учасницям були видані спеціальні браслети, які вважають кількість пройдених кроків. За показниками досліджень, ті жінки, які проходили в день 4,4 тисячі кроків, почували себе набагато краще. Як стверджується, в цій групі добровольців смертність була значно менше ніж в тій, де добровольці проходили меншу кількість кроків.

Але також дослідження показали, що у тих, хто робив понад 7,5 тисяч кроків, прогрес припинявся. Таким чином, вчені стверджують, що додаткова активність не впливає на загальне покращення стану людини.

Також дослідники заявляють, що їм не вдалося з’ясувати, звідки взялася «норма» в 10,000 тисяч кроків на день. Передбачається, що виникненням міфу є японська фірма, яка в середині 60-х років минулого століття випустила крокомір під назвою “10,000 кроків”.

Натхнення: hotgeo.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button