Людина

Канадські вчені розповіли про те, як будуть виглядати люди майбутнього

Вчені з канадської організації ASAP Science представили свою версію того, як людська раса буде виглядати в 3015 році.

bb2b4c2d9cbdc3ebc226d66689fa9557

Висновки проведеного дослідження вони виклали у невеликому ролику, опублікованому на YouTube. За кілька днів він, до речі, придбав чималу популярність.

Як випливає з відео, частина змін, які відбудуться в організмі людей, стануть результатом еволюції. На думку дослідників, тенденція до збільшення середнього зросту (за останні 150 років людина «підросла» приблизно на 10 сантиметрів) продовжиться.

Разом з тим, під впливом глобального потепління шкіра стане темнішою, щоб протидіяти посиленому ультрафіолетовому випромінюванню, а тіло тоншим — для оптимального співвідношення площі до обсягу для боротьби з підвищеним теплом.

Інші перетворення викликані природними генетичними мутаціями. Деякі з них, стверджують вчені, призведуть до здатності абсолютно спокійно поглинати метал і скло, а також появи нового кольору очей — найімовірніше, червоного, що дозволить людині розрізняти в 100 разів більше відтінків.

Читайте також: 

Свій внесок у створення «надлюдини» внесуть, звичайно, і медичні інновації, трансгуманізм візьме гору. Передбачається, що через одну тисячу років в тіла людей будуть інтегруватися нанороботи, покликані стежити за станом органів, імунної системи, щоб підтримувати здоров’я і збільшувати тривалість життя.

Не обійдеться і без генної інженерії. Діти далеких нащадків нинішніх жителів Землі суцільно стануть «дизайнерськими». Ще на стадії зародка у майбутньої дитини можна буде коригувати зовнішність, розумові та фізичні здібності.

В думці про підсумки всіх змін за десять століть співробітники ASAP Science розійшлися. Деякі вчені попередили, що «покращення» людини можуть мати страшні наслідки — відсутність генетичного різноманіття призведе до появи єдиної хвороби, яка знищить все людство. Їх опоненти впевнені, що технології майбутнього зможуть забезпечити безсмертя.

Натхнення: nlo-mir.ru

Кнопка «Наверх»