Людина

Фахівці назвали, в якому віці малюкам можна купувати мобільні телефони

На думку провідних експертів, батькам слід ретельно подумати, перш ніж дарувати мобільний ґаджет своїй дитині.

6f4969189e57a82bdb98e0ec8c63efc0

Такий висновок медики сформували після здійснення комплексу спостережень і дослідів. Крім того, в ході проведення досліджень лікарі назвали вік, коли малюк найбільше готовий до взаємодії з телефоном. Виявилося, що купівля сучасної технології повинна відбуватися тільки тоді, коли дитина досягає “віку зрілості”. Іншими словами, даний період настає, коли діти цілком усвідомлено і адекватно реагують на унікальний інструмент.

На думку провідних психологів, хлопчики і дівчатка у віці менше 10 років не можуть правильно розпоряджатися пристроєм. Таким чином, лікарі стверджують, що наявність телефону сприяє появі ризику «вільного плавання». Тобто, дитина може заходити в інтернет і соціальні мережі, а також користуватися вірусними джерелами.

Як стверджують експерти, в старшому віці людина стає психологічно сформованою, що дозволяє їй правильно діяти в тих чи інших ситуаціях. Джо Остерман, автор проектів, впевнений, перш ніж дарувати смартфон, батьки повинні зрозуміти, наскільки їх малюк готовий до такого подарунку.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button