Людина

9 секретів, про які жінки ніколи не розповідають своїм чоловікам

В порівнянні з чоловіками більшість жінок здаються більш відкритими, чесними і балакучими створіннями. Але навряд чи ви здивуєтеся, дізнавшись, що у цих повітряно-ефірних створінь теж є свої секрети. У будь-якої жінки є своя загадка, що чекає чоловіка, який зможе її розгадати, та ось тільки мало кому з них це вдається. І хоча зрозуміти жінку не так вже й важко, часом для чоловіка це стає вкрай важким завданням.

І тому ми вирішили зібрати в цій статті кілька жіночих секретів, які зроблять це завдання хоч трохи, та простішим.

1-08-03-2015-600-406

1. Ми любимо, коли чоловік бере відповідальність на себе
І це дуже важливий секрет. Ми теж можемо продумати щось від і до, можемо ретельно все спланувати і втілити в життя, але … ми цього не любимо. І нам подобається, коли чоловік бере відповідальність на себе. Хоча ми практично ніколи вам про це не говоримо, ви повинні знати, що нам подобається, коли наші чоловіки самостійно виконують щось складне, але потрібне тільки лише для того, щоб нас здивувати.

Читайте також: Жінки сильніші від чоловіків…

Коли чоловік бере ініціативу і відповідальність на себе, це означає, що йому не все одно, що він піклується і про нас, і про наше спільне життя. Так що робіть це якомога частіше, і неважливо, чим «це» буде – самостійним походом за покупками, вечерею, що приготована своїми руками або планом на наступну відпустку разом.

2. Ми любимо, коли нас дивують
Всі жінки буквально шаленіють від сюрпризів, і ми практично завжди потай сподіваємося, що наш партнер виявиться креативною натурою, і виявиться здатним доводити нас до приголомшення так часто, як це тільки можливо. Будь-який несподіваний подарунок – навіть якщо це всього лише шоколадка – може змусити жінку відчути себе особливою і бажаною.

Це не обов’язково має бути щось дороге – важливий сам факт. Те, що ви думаєте про неї, проявляєте ініціативу і любите її – воістину безцінне. Повірте, це зовсім нескладно. Просто будьте відкритим і уважним по відношенню до вашої королеви – так-так, саме королеви, адже кожна жінка заслуговує нею бути. Але коли вона зрозуміє, що ви намагаєтеся з усіх своїх сил, щоб зробити її щасливою … повірте, воно того варте.

3. Ми боїмося, що йому більше сподобається інша жінка
Багато жінок бояться того, що їх чоловіка відведе хтось інший – найкраща подруга, колега по роботі, та хто завгодно. Причина цього страху проста – всі ми часом хочемо дістати те, що не може бути нашим, ось ми і боїмося того, що комусь із інших жінок це вдасться, і вона викраде серце нашого обранця. Повірте, для нас, жінок, гіршого страху і бути не може.

4. Ми хочемо, щоб наші чоловіки були щирими
Кожна людина на світі хоче, щоб його або її партнер завжди був відкритим і щирим. Ніхто не любить, коли його дурять. І, звичайно, ми, жінки, зовсім не виняток. Ми багато чого можемо пробачити – але не брехню. Якою б складною і заплутаною не була ваша ситуація, жінка завжди вас вислухає і навіть, можливо, допоможуть вам вирішити проблему.

[ads2] 5. Ми помічаємо і розуміємо мову тіла
Чоловіки не дарма вважають, що у нас, жінок, є шосте відчуття, особливо коли справа стосується особистих відносин. Ми завжди помічаємо і аналізуємо всі, навіть найбільш малопомітні подробиці, що стосуються іншої людини, і це стосується в тому числі і мови тіла наших партнерів. Так що ми зазвичай в курсі його надмірної симпатії до милої співробітниці – навіть якщо ми жодного разу її не зустрічали. Якщо ми хоча б краєм ока помічаємо щось підозріле, воно починає нас турбувати, навіть якщо ми не розуміємо, що це. А якщо жінка щось почала підозрювати, то вже будьте впевнені, вона буде дуже сердита, дізнавшись, що ви відправилися на «нараду», якого насправді не було.

6. Ми згодні з тим, що іноді нашим чоловікам потрібен час на себе
Це ще один секрет, про який знають небагато чоловіків. Ми, жінки, як правило згодні з тим, що чоловікам часом потрібно від нас відпочити. Ми прекрасно розуміємо, що нашим хлопцям і партнерам потрібен власний особистий простір, і тому іноді їм просто необхідно провести якийсь час з друзями, подивитися футбол, попити пива або в щось пограти. Ми не вважаємо це проблемою. Проблемою це може стати лише в тому випадку, коли чоловік зовсім забуває про нас, починаючи проводити весь свій час з друзями.

7. Ми хочемо подобатися їхнім друзям
А ось цього вам вже точно не скаже жодна жінка. І вже точно не вголос. Але це дійсно так. Раз друзі важливі для наших чоловіків, вони важливі і для нас, і тому ми хочемо їм подобатися. А це насамперед означає, що ми хочемо показати їм, що любимо наших партнерів і знаємо, які вони чудові люди. А заодно це допомагає нам уникати непотрібних конфліктів і суперечок, навіть якщо їхні друзі нам не до душі. Або ми їм. Ще одна причина бажання подобатися його друзям – коли друзі наших чоловіків прихильно до нас ставляться, любов між нами лише міцніє. Що, звичайно ж, нам тільки на руку.

Читайте також: 109-річна жінка каже, що секрет довголіття — відмова від чоловіків

8. Часом нам потрібно подумати про своє
Якщо жінка говорить вам, що їй потрібно побути одній і зібратися з думками, це не означає, що вона не хоче вас бачити, і ви повинні негайно зібратися, сісти в машину і поїхати куди-небудь годин так на вісім. Ні, насправді вона просто хоче в чомусь розібратися. Ваша дівчина або дружина хоче, щоб ви розуміли, що у неї теж є важливі справи, і якщо вона вам щось говорить, швидше за все, саме це вона і має на увазі.

9. Ми хочемо, щоб наші чоловіки були з нами чесні
Кожна жінка хоче, щоб її чоловік був з нею чесним. І тому якщо вашу подругу повнить нове плаття, не кажіть їй: «Ти виглядаєш в ньому просто відмінно». Тому що вона знає, що це зовсім не так. Не бійтеся сказати їй, що, хоча вона і набрала пару зайвих кілограмів, вона все одно виглядає чудово. Покажіть вашій жінці, що ви любите її такою, яка вона є. Ви можете навіть запропонувати їй записатися в спортзал разом. Швидше за все, ваші чесні слова сподобаються їй куди більше брехні – якою б солодкою вона не була.

Отже, в цій статті ви дізналися про 9 секретів, які жінки зазвичай не розповідають своїм чоловікам, але про які чоловікам безперечно варто знати. Так, це всього лише мала їх частина, і повний список був би набагато довшим.

Натхнення: cluber.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button