Всесвіт

У Альфи Центавра допустили наявність декількох землеподібних планет

Вчені заявили, що в системі Альфа Центавра можуть знаходиться кілька функціонуючих екзопланет. Експериментальне дослідження астрономів з’явилися в недавньому прес-релізі NASA.

Висновки експертів вказують на, як мінімум, дві планети, схожі за структурою з Землею. Знаходяться вони неподалік від зірки альфа Центавра. На орбіті навколо об’єкта також може бути кілька подібних небесних тіл. Зазвичай, у подібних випадках екзопланети розташовуються в межах жилої зони, не далі, ніж за дві астрономічні одиниці від світила.

Неподалік від Проксіми Центаври, за даними астрономів, може знаходиться ще одна планета, яка за своєю структурою подібна до Землі. Такі висновки стали можливі після проведеного комп’ютерного моделювання в рамках завдання. Вони вказуют на те, що якщо на орбіті або поблизу Альфи Центавра не знайдуть об’єктів, подібних до Землі, то це може свідчити про динаміку, близької до руйнівної.

Варто зауважити, що Альфа Центавра – це подвійна зоряна система, яка віддалена від Землі на відстань близько 4,4 світлових років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button