Різні цікавинки

Новаторський підхід до гри на біржі від Костянтина Кондакова

kondakovІнвестиції — кров економіки. Сучасні можливості світової павутини відкривають неймовірні горизонти для тих, хто бажає вкласти свої гроші в прибутковий проект. Ось тільки ринок фінансів не терпить дилетантів, суворо караючи за помилки. Провідні фінансові аналітики повинні були пройти роки навчання і практики, перш ніж вийти на ринок і робити перспективні та точні прогнози. Окрім того, хто б що не говорив, але багато чого на біржі залежить від удачі і таланту. Можна запастися самими передовими математичними моделями, придбати новітні програми, але навіть це не гарантуватиме прибуток.

Насправді все дуже просто: будь-яка біржа, як і Форекс — це гра, і ніхто не дасть стовідсоткової гарантії, що акції тієї чи іншої компанії виростуть завтра до небес. Тому всіх трейдерів можна поділити умовно на дві категорії: на тих, хто вміє приносити своїм клієнтам прибуток, і на всіх інших. Костянтин Кондаков належить саме до першої групи, про що виразно свідчить статистика проведених ним операцій. Цей чоловік не так давно закінчив Запорізький інститут державного та муніципального управління. У 2004 році почав брати активну участь в укладанні угод на біржі. Зараз же отзывы о Кондакове рясніють подяками від найвідоміших людей країни — зірок телебачення та естради. «Відгуки про Кондакова — це своєрідний індекс популярності серед клієнтів, які в більшості своїй вдячні за співпрацю і в самих теплих тонах відгукуються про роботу з професійним трейдером.»

Його новаторський підхід базується не тільки на вивченні фінансових трендів, а й на дослідженні психології самих трейдерів. Простіше кажучи, це людина робить ставку не на зміни в економічній структурі, а на реакцію гравців ринку на ті чи інші події.

Нещодавно Костянтин Кондаков заснував свою власну компанію Kondakov Asset Management, основою діяльності якої є довірче управління. Це система, коли людина або ж компанія довіряє управління своїми пасивами досвідченим фахівцям, які проводять постійний моніторинг ринку, і робить далекоглядні висновки. Але є один важливий нюанс. Безпосереднє управління довіряється одній людині, яка несе персональну відповідальність за ваші гроші, тому потрібно вибирати Forex і або Кондаков або MMCIS GROUP, адже система побудована таким чином, що трейдер отримує дохід тільки з прибуткових операцій.

Також Костянтин Кондаков є автором безлічі книг на фінансову тематику, які встигли завоювати популярність у багатьох трейдерів. У них детально описані фактори, що впливають на валютні ринки, принципи формування індексів і багато іншого.

Кнопка «Наверх»
Закрыть