Різне

Чим корисне море?

Корисні властивості моря полягають в тому, що в ньому у великій кількості містяться більше 30 мінералів і мікроелементів, які надають сприятливу дію на кісткову тканину, шкіру і суглоби. Купання в морі також активізує обмін речовин і покращує стан клітин.

Морська вода і морське повітря зміцнюють імунітет організму і підвищує його стійкість до різних захворювань. Йод, який міститься у великих кількостях в морському повітрі і морській воді, надає профілактичну дію захворювань щитовидної залози і знижує рівень холестерину в крові. Крім цього, йод позитивно впливає на роботу мозку, а конкретніше, покращує пам’ять.

Пробіжки і прогулянки вздовж морського берега також дуже корисні. Морська вода розслабляє м’язи, а під час плавання посилюється кровообіг і зміцнюються м’язи. Приємний і дієвий метод скинути зайву вагу – це плавання в морській воді.

Чим корисне море для нігтів? Нігті від морської води стають міцними і ростуть швидше, для ламких нігтів це найкраща ванночка. Морське повітря також має свої корисні властивості, воно осідає на оболонках дихальних шляхів, покращуючи їх функцію. У морському повітрі так само містяться солі брому, вони роблять благотворний вплив на стан нервової системи. Тому при депресіях, стресах і розладах психіки лікарі рекомендують відправлятися на море.

24-02-15-foto-600x450-1

Чи корисно море, як інструмент загартовування? Море прекрасний метод загартовування, але для цього більше підійдуть прохолодні води Балтійського моря.

Плануючи відпустку, люди вибирають місце для відпочинку і нервового й фізичного відновлення. Не рідко задаємося ми питанням, яке море корисніше? Куди нам краще відправитися відпочити? Давайте спробуємо розібратися в цьому, розглянувши кожне море окремо.

Чорне море
Води Чорного моря, за складом близькі до мікроелементів складу людської крові, тому там комфортно себе почувають люди з захворюваннями судин і серця. На глибині, Чорне море має сіро-водневі сполуки, які роблять повітря і воду корисними для судин і серця. Чорноморське узбережжя підходить для людей із серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями дихальних органів і периної системи, з порушеннями опорно-рухового апарату. Тому коли плануєте поїхати в Одесу замовляйте номери готелів в www.planetofhotels.com.

Азовське море
Тепле і не глибоке море, воно унікальне за своїм мікроелементному складу – 92 мінералу з Таблиці Менделєєва. На цьому морі можна зміцнити імунітет. Це найкраще місце для першого відпочинку на морі з дитиною.

Балтійське море
Тут цілюще соснове повітря і помірний клімат. Це море досить брудне і холодне. Найкраще його використання – повітряні ванни, унікальні за сумішю морського і хвойного повітря. Це море підходить для людей із захворюваннями дихальних шляхів, з серцево-судинними захворюваннями, на відновленні після хіміотерапії, з онкологічними захворюваннями, після хірургічного втручання.

Мертве море
Чим корисне Мертве море? Воно має унікальний мінеральний склад води та цілющі грязі. Паровий прошарок в повітрі з бромовим випаровуванням дозволяє перебувати на сонці тривалий час, не боячись шкідливого впливу ультрафіолету. Воно не підійде для любителів активного відпочинку. Краще відвідувати Мертве море в оксамитовий сезон або ранньою весною.

Червоне море
Води Червоного моря насичені мінералами і в ньому мешкають безліч мікроорганізмів, у тому числі водорості. Червоне море, корисно для людей із захворюваннями дихальних шляхів, ожиріння та безпліддя. Після першого купання в цьому морі йдуть набряклість і прискорюється лімфоток.

Середземне море
Практично всі середземноморські курорти спеціалізуються на захворюваннях дихальних шляхів, астми та вегетосудинних порушеннях.

Вибираючи найкорисніше море для себе і своїх близьких, пошукайте інформацію в Інтернеті, щоб приїхавши на курорт, знати про всі його особливості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button