Технології

Довговічні батарейки з дерева

Фахівцям із США вдалося створити акумулятори, які зроблені з деревини. Новий винахід відрізняється екологічною чистотою і не представляє ніякої небезпеки для навколишнього середовища.

19-02-15-foto-600x400-1

Вчені з Університету Меріленда і Американського національного наукового фонду створили дерев’яні акумулятори, які здатні зберігати великий обсяг енергії. Такі батарейки не вимагають особливих умов утилізації, що в майбутньому може дозволити зрівняти акумулятори нового покоління за вартістю з аналогами, виготовленими з інших матеріалів.

Читайте також: Мікроби як альтернативне джерело електроенергії

Як заявили творці, їх акумулятори вже пройшли необхідні випробування, які показали, що нові батарейки можуть служити набагато довше сучасних аналогів. Вони здатні витримати до чотирьохсот циклів заряду і розряду. Варто відзначити, що у технології є і мінуси, основним з яких є складність виробництва такого екологічного акумулятора.

Найближчим часом такі батарейки не зможуть серійно виробляти через високу вартість виготовлення. Однак, в майбутньому ситуація може кардинально змінитися.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button