Людина

Друзями стають люди, що володіють однаковими генами

Не є великим секретом, що в більшості випадків люди вибирають собі друзів з тих чоловіків і жінок, які є близькими їм за духом.

29b549b282f95fae1c324822dc2ed81f

Однак, крім психологічних факторів, експерти виявили ряд інших причин, що впливають на формування партнерських відносин між юнаками і дівчатами. Як заявили фахівці зі Сполучених Штатів Америки, що представляють Каліфорнійський і Гарвардський університети, друзі можуть мати не тільки загальні життєві позиції та інтереси, але й однакові спадкові компоненти.

Читайте також: 

В ході проведення досліджень вчені зафіксували, що схожі генетичні маркери свідчать про наявність між людьми дружніх взаємин. Під час реалізації клінічних дослідів медики вивчали кілька типів респондентів. З’ясувалося, що власники гена під назвою DRD2 спілкувалися виключно з тими представниками слабкої і сильної статі, які мали в ДНК таку ж групу елементів спадковості.

При цьому, ті, у кого відсутні гени, воліли інше коло спілкування. Таким чином, фахівці прийшли до висновку, що така тенденція доводить вплив спадкових речовин на формування соціальних груп.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button