Людина

Психологи запропонували п’ять способів, які допоможуть людям перестати себе жаліти

За словами психологів, жалість до себе є негативним почуттям, від якого краще скоріше позбутися. Для цього є п’ять дієвих, але доступних способів.

Насамперед, не варто порівнювати себе з ким-небудь, оскільки чужі успіхи змушують людину відчувати себе гірше. Особливо небезпечно часто сидіти в соцмережах і вивчати пости знайомих, де все ідеально. Насправді Інтернет дозволяє людям здаватися гарнішими, розумнішими і успішнішими, а ще нерідко за, наприклад, частими подорожами, стоїть нелегка праця. Важливо розуміти, що ніхто не зобов’язаний відповідати особистим очікуванням людини. Не можна терпіти приниження, але слід проявляти повагу до інших. Не рекомендують психологи і слідувати завищеним вимогам, ставлячи перед собою максимально адекватні й здійсненні цілі.

Компенсація невдач дозволить перестати страждати від жалю до себе. Наприклад, якщо відпустка не відбулася через неочікувані обставини, можна влаштувати собі невеликий уїк-енд в улюбленому місці. Психологи закликають якомога рідше взаємодіяти з “скигліями”, які люблять обговорювати невдачі і нав’язувати іншим особам депресивний настрій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button