Здоров'я

Ефективна апітерапія: лікування варикозу бджолами

Ефективна апітерапія: лікування варикозу бджоламиЗастосування апітерапії, а саме так називається лікування варикозу бджолами, дозволяє прибрати симптоми хвороби на початковій стадії без операції і затяжного реабілітаційного періоду. Тим більше що варикозне розширення вен – це серйозне захворювання, що приводить до незворотних наслідків внутрішнього характеру і чинить безпосередній вплив на естетичний вигляд ніг. Розширені вени, кров’янисті зірочки, посиніння – все це ознаки прогресуючого варикозу.

Що таке варикозне розширення вен

Це захворювання починається при втраті венами еластичності, що приводить до їх розширення, утворенню венозних вузлів і пошкодження поверхні. За рахунок цього швидкість протоку крові сповільнюється, і у венах утворюються тромби, які перешкоджають кровотоку в цілому або його частині. Розвиток хвороби йде поступово. Спочатку на окремих ділянках шкіри починають проступати уражені вузли у вигляді набухання і синіх вен. Далі в цих же місцях починають проявлятися бурі і темні плями. Зупинка або уповільнення кровотоку сприяє утворенню тропічних виразок, появі набряків і судом, швидкої стомлюваності при ходьбі. При серйозному варикозному розширенні вен більшість лікарів радять провести венектомію ушкодженої вени, перехід на: читайте тут. Хірургічне втручання в такому випадку врятує ваші ноги. Як запобігти прогресу варикозного розширення з допомогою бджіл? Та як укуси цих маленьких комах здатні усунути хворобу?

Лікування варикозу бджолами

Для проведення процедури бджола вмощується на найболючіші ділянки вен і утворенні вузли і жалить. Бджолина отрута, як відомо, володіє рядом лікарських властивостей. Під час укусу отрута проникає безпосередньо в зону ураження. Вміщені в ньому пептиди розширюють капіляри для поліпшення кровотоку і усувають больові відчуття. Інша речовина із бджолиної отрути – гірудин покращує прохідність крові по каналах за рахунок розчинення тромбів. До того ж гірудин допомагає розріджувати густу кров, характерну для варикозу. Зниження в’язкості допомагає забезпечити правильний кровотік і зняти підвищений тиск зі стінок вже ослаблених судин. Все це разом призводить до поступового зменшення візуальних проявів і повного зняття болю. Жало бджоли не залишає видимих ??ран на тілі, а невеликий набряк проходить дуже швидко.

Для одного курсу процедур буде потрібно від 150 до 200 укусів бджіл. Але це зовсім не означає, що з першого дня рій злісних комах буде жалити ваші ноги. У перший день проводитися тільки один укус. У другий, вже буде потрібно 2 бджоли, в третій – три. Так протягом двох тижнів кожен день число бджіл повинно ставати на одну більше. Місця укусів вибираються залежно від розташування біологічно активних точок і пошкоджених вен. Бджоли не жалять в одне і те ж місце 2 рази. Кожен день точки підбираються нові точки.

Протипоказаннями для проведення апітерапії є хронічні захворювання у стадії загострення, вагітність, індивідуальна непереносимість, гнійні запалення на шкірі і цукровий діабет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button