Здоров'я

Хороший сніданок більш важливий для здоров’я, ніж гарний обід

Регулярне вживання сніданку, який містить понад 700 калорій, допомагає людині схуднути, а також знижує у неї ймовірність розвитку захворювань серцево-судинної системи, діабету і ряду інших захворювань, такі висновки зробила група вчених з університету Тель-Авіва в Ізраїлі.

Провідний автор дослідження професор Деніл Якубович (Daniela Jakubowicz) відзначає, що сніданок, судячи з даних дослідження, є ключовим прийомом їжі протягом всього дня – люди, які відмовляються від нього, або перекушують легко в ранковий час, завдають шкоди своєму організму.

В цілому, в рамках даного дослідження було зібрано три групи піддослідних. Одна група щільно снідала, обідала або вечеряла, в той час як іншим двом прийомам їжі приділялася менша увага. Під “щільним сніданком, обідом або вечерею” розуміли прийом їжі, протягом якого людина споживала близько 700 калорій. Нагадаємо, згідно сучасним медичним уявленням, рекомендована добова доза харчування становить 1800-2000 споживаних калорій.

Після підрахунку результатів дослідження було встановлено, що самими здоровими виявилися учасники з групи “щільного сніданку”, в той час як найгірше справи йшли в групі “щільного вечері”. Якщо людина добре харчувалася в першій половині дня, то в її крові відбувалося значне зниження рівнів інсуліну, глюкози і тригліцеридів – маркерів, які можуть свідчити про початкові стадії розвитку діабету або захворювань серцево-судинної системи.

Також жінки, які харчувалися досить щільно під час сніданку і споживали невелику кількість калорій в решту часу дня, продемонстрували найкращі показники в плані зниження ваги. За звітний період дослідження, який становив 3 місяці, жінки в цій групі змогли втратити 5,3 кг, у той час як у групі щільного вечері мова йшла тільки про 3,4 кг, у той час як жінки в обох групах споживали приблизно однакову кількість калорій, оскільки харчувалися відповідно з однаково жорсткою дієтою.

При цьому щільний обід для здоров’я є більш сприятливим, ніж щільний вечеря, однак не таким сприятливим, як щільний сніданок. За словами фахівців, саме хороший сніданок є запорукою здоров’я.

Натхнення: www.medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button