Здоров'я

Насіння покращують настрій ефективніше від солодощів

Вживання гарбузового насіння з набагато більшою ймовірністю підвищить настрій, ніж вживання будь-якої іншої їжі, повідомляють британські дієтологи Сара Шенкер і Крісті Фергюссон. Насіння і боби, як було показано, покращують настрій людей краще, ніж торти, солодощі та шоколад.

25-02-15-foto-600x337-1

Незважаючи на це, 7 з 10 жінок і 1 з 2 чоловіків воліють солодощі, коли вони знаходяться в пригніченому настрої. Тільки 1 з 7 людини вибирає фрукти, овочі або цільнозернові продукти для боротьби зі стресом і підняттям поганого настрою. Поряд з гарбузовим насінням здатністю поліпшити емоційний стан також володіють лосось, коричневий рис, горох, спаржа, шпинат, квасоля і кокос.

Читайте також: Нове відкриття вчених: у шлунку шоколад перетворюється на ліки

Опитування 2000 людей показало, що половина людей їли нездорову їжу, коли хотіли підняти настрій, і тільки 28% зверталися до своїх друзів або членів сім’ї, щоб відчути себе краще. Дослідження показало, що чоловіки частіше, ніж жінки, звертаються до конкретних продуктів, що підвищує настрій. При цьому жінки в два рази частіше, ніж чоловіки, купують своїм друзям і колегам солодкі продукти, такі як шоколад або печиво, щоб заспокоїти їх. Насправді, солодощі можуть лише посилити проблему, кажуть фахівці.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button