Різні цікавинки

Ефективність і чудова естетичність елітних шпалер

foto_cikavosti_04.07.2014-07_resizedСучасні шпалери відрізняються унікальним різноманіттям колірного рішення і великим вибором матеріалу виготовлення, сучасний вибір шпалер здатний задовольнити будь-якого покупця навіть самого вимогливого і вишуканого. Матеріал виготовлення шпалер може бути найрізноманітнішим: від звичайного паперу до таких матеріалів як джут, бамбук, льон, солома, вініл, різноманітний текстиль та багато інших. Ці унікальні матеріали здатні створити дивовижні шедеври художнього дизайнерського мистецтва, кожен матеріал може мати свої унікальні особливості і свої можливості у вирішенні інтер’єру.

Сучасні елітні http://oboinadom.kiev.ua/ і не тільки – доставка по всій Україні, дійсно шикарні і витончені, особливий аспект серед них складають шкіряні оздоблювальні матеріали, що застосовуються в якості шпалер для стін. Для цього може використовуватися дуже модна сьогодні в США шкіра буйвола, яка проходить ряд обробок, цей вид шпалер дійсно є ознакою багатства і розкоші. Такі елітні шпалери може собі дозволити далеко не кожен, а обклеювання натуральною шкірою може бути як всієї стіни в цілому, так і її фрагментів.

Крім природних матеріалів для елітних шпалер використовуються і різні штучні матеріали, дуже модні сьогодні шпалери зроблені з бісеру та з різних намистин. Такі намистини і бісер зазвичай наносяться на вінілову основу з використанням спеціальних клеїв, розмір намистин може бути при цьому найрізноманітнішим. Сучасні шпалери з намистинок відрізняються дивною естетичністю і чудовою грою світла і кольору при попаданні на них освітлення.

До категорії елітні шпалери належать також покриття стін кольоровим піском, травою і іншими різними унікальними матеріалами, дуже популярні сьогодні і рідкі шпалери, попит на які зростає з кожним днем. Для цінителів естетичності і любителі особливого благородства часто роблять собі в кімнатах обробку стін кам’яними шпалерами. Складаються такі кам’яні шпалери з дуже тонкого зрізу пісковика, такий зріз з’єднується з паперовою основою і потім вже приклеюється на стіни. Ці дорогі унікальні шпалери вимагають майстерності клеєння таких шпалер, так як тут є дуже великий ризик пошкодити цей матеріал.

Також дуже красиві текстильні шпалери, основа яких це флізелін або папір, на яку наклеюється спеціальна красива дорога тканина. Одним з унікальних видів текстильних шпалер є скловолокнисті шпалери, що складаються з склотканини зробленої з окремих скло ниток, які утворюють скляну фігурну тканину. Стіни з такими шпалерами здаються значно більш об’ємними і витонченими, а фактура шпалер може бути як гладкою, бархатистою так і рельєфною. Функціональні і дуже популярні сьогодні рідкі шпалери, які дуже легко наносяться на стіни і при цьому мають відмінну шумо-і теплоізоляцією, а також вони мають значні антистатичні властивості, тобто не притягують до себе пил і є найбільш нешкідливими для людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button