Різні цікавинки

Як вибрати ортопедичний матрац – практичні поради

foto_cikavosti_30.06.2014_07_resizedГоловне при виборі матраца керуватися міркуваннями індівіуального комфорту. Один любить матрац жорсткіший або взагалі краще спати на дошці, інший надає перевагу ніжиться в м’яких пухових перинах. Хтось шукає золоту середину. Але в будь-якому випадку, перш ніж вибрати матрац, варто взяти до уваги кілька загальних правил:

1. Дітям рекомендується спати на жорстких матрацах. Якщо дитина спить на кокосовому матраці, Ви можете бути впевнені в тому, що у неї формується гарна постава і при цьому вона спить на екологічно чистому гіпоалергенному матеріалі. До 14 років можна вибрати ортопедичний матрац при бажанні трохи м’якший, наприклад, той що поєднує кокос і латекс.

2. Людям старше 50 років, навпаки, рекомендуються м’які матраци для профілактики ураження опорно-рухового апарату. М’які http://www.anatomiyasna.ru/ оптимально розподіляють навантаження на тіло і м’які тканини, а також здійснюють підтримку окремих частин тіла та відділів хребта. Що в свою чергу благотворно впливає на кровоносну і дихальну систему під час сну.

3. При остеохондрозі, сколіозі і т.д. рекомендується вибирати жорсткий ортопедичний матрац і обов’язково при консультації з лікарем. Ше один варіант – вибір матраца з різним ступенем жорсткості. Таким чином при загостренні хвороби ви зможете спати на жорсткій стороні, а в інший час перевертати матрац більш м’якою стороною вгору.

4. При грижі хребта або міжхребцевих грижах лікарі часто рекомендують зупинити свій вибір на більш м’якому ортопедичному матраці. Знову ж можлива купівля асимметричного матраца. Навпаки, під час загострення ви зможете спати на м’якій стороні, а в інший час перевертати матрац більш жорсткою стороною до верху.

5. Наскільки конкретний матрац здасться вам жорстким або м’яким безпосередньо залежить від вашої ваги. Якщо ви важите менше 60 кг., то, фактично будь-який матрац з незалежними пружинами буде для вас досить жорстким. При вазі більше 90 кг., навпаки, навіть кокосовий на стандартному блоці незалежних пружин може виявитися для вас занадто м’яким. Таким чином, якщо ви хочете вибрати матрац середньої жорсткості, то при вазі менше 60 кг. вибирайте м’який по опису матрац. При вазі понад 90 кг., навпаки, рекомендується зупинити свій вибір на більш жорсткому варіанті.

6. Обов’язково протестуйте матрац в салоні. Так ви хоча б приблизно зможете оцінити ступінь його комфорту.

7. Якщо у вас все добре з хребтом не шукайте занадто жорсткий або занадто м’який варіант, а саме віддайте перевагу золотій середині, і зверніть увагу на модель середньої жорсткості, де з кожного боку незалежного пружинного блоку є по 3 см латексу і 1 см кокоса. Така моедель з натуральних матеріалів не повинна буде дешевою, але покупка себе виправдає. І здоровий сон буде вам нагородою. Якщо ж ви все таки трохи обмежені в засобах, пошукайте подібну модель серед менш дорогих торгових марок, тільки купуючи її обов’язково вибирайте матрац з блискавкою (зі знімним чохлом) щоб упевнитися, що замість дорогого натурального латексу вам не підсунули дешевий ППУ, а замість кокоса повсть.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button