Екологія

Еко-дім – ефектна будівля з низьким споживанням енергії (фото)

З кожним роком все частіше архітектори при розробці проектів все частіше використовують енергозберігаючі технології. В деяких країнах Європи вже прийнятий законопроект, який передбачає будівництво будинків з впровадженням сучасних пристроїв, що знижують викиди вуглекислого газу в атмосферу. Одна з таких будівель нещодавно з’явилося в іспанському місті Малага.

Архітекторський проект компанії EZAR.
Архітектурна компанія EZAR представила один зі своїх останніх реалізованих проектів – житловий будинок під назвою CSI-IDEA Building. Будівля дуже ефектно виглядає і виробляє більше енергії, ніж вона споживає. Такі показники досягаються за рахунок декількох факторів.

Обтічна форма будинку сприяє пасивному енергозбереженню.
Оригінальна обтічна форма зменшує загальне енергетичне навантаження. Фотоелементи розташовані на одній із сторін будинку, До того ж, ефективна система кондиціонування і освітлення сприяють зниженню об’єму споживаної енергії.

CSI-IDEA Building – еко-будинок.
Щоб відповідати всім вимогам щодо екологічності будівлі, в якості основних будівельних елементів були використані перероблені матеріали з мінімальним рівнем токсичності. В майбутньому при необхідності вони можуть бути знову перероблені. Вертикальні сади по обидві сторони сприяють загальному враженню еко-будинка.

CSI-IDEA Building. Вид зсередини.
Архітектори стверджують, що, за рахунок системи збору дощової води, у CSI-IDEA Building скоротиться на 50 % кількість споживаної води. Він також призначений для утилізації 75 % всіх відходів, що утворюються в будинку.

CSI-IDEA Building. Вертикальний сад.
Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button