Екологія

Балтиморські стічні води містять неймовірну кількість амфетаміну

Стічні води американського міста Балтімор містять неймовірно великий вміст амфетаміну, а також інших небезпечних стимуляторів. Цю аномалію екологи виявили США.

При дослідженні стічних вод в Балтіморі, фахівці виявили, що в них міститься амфітамін та інші стимулятори центральної нервової системи в аномальних кількостях. Концентрація цих речовин в одному літрі стоків доходила до показника в один мікрограм. При цьому, аналогічні показники були на всіх чотирьох дільницях, де проводилися виміри. Така надвисока концентрація стимуляторів ЦНС, потрапляючи у водойми, істотно видозмінює склад живих мікроорганізмів. Внаслідок цього, біоплівка на поверхні води утворюється помітно повільніше.

Крім амфетаміну, у стічних водах Балтімора екологи виявили залишки кокаїну, екстазі і метамфетаміну. Вважають, що вони потрапили туди через неправильну утилізацію препаратів фармацевтичними фірмами, а також внаслідок великого вживання наркотичних засобів громадянами міста.

В Америці амфетамін вважається лікарським засобом і використовується при лікуванні деяких хвороб центральної нервової системи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button