Головна / Здоров'я / Гідророзрив пласта для видобутку газу негативно впливає на людське здоров’я

Гідророзрив пласта для видобутку газу негативно впливає на людське здоров’я

Науковці з Університету Джона Хопкінса провели чергове дослідження. Завдяки вченню, фахівці змогли знайти спільне між головним болем та впливом свердловин природного газу, що розробляються з використанням методики гідравлічного розриву пласта.

Експерти відзначили, що люди, які проживають у відповідних районах, у кілька разів частіше скаржаться на мігрені. Крім того, вони спостерігають за собою появу хронічних недуг, постійну втому і загальне нездужання. Медики оцінюють метод гідравлічного розриву пласта та видобуток газу в якості колосального впливу на здоров’я. До речі, це обходиться для системи охорони здоров’я у велику суму. Виходячи з проведених аналізів, симптоми населення мають пряме відношення до прилеглих об’єктів ректифікаційної промисловості.

Лікарі оглянули 7079 пацієнтів, що мають характерні симптоми, декількох округів Пенсільванії. Своє масштабне вчення експерти почали навесні 2014 року. Протягом півроку вони пильно спостерігали за станом хворих. Чому саме природний газ має такі наслідки на людське здоров’я, поки що встановити не вдалося.