Технології

Екологічний плавучий острів для талановитих людей без американської візи

Унікальний і незвичайний екологічний проект розробили Ден Даскаленсі і Макс Марті. Googleplex of the Sea – це місто на воді біля берегів штату Каліфорнії. Кілька величезних кораблів – це цілі острови, створені для життя і роботи тисячі талановитих підприємців і науковців без американської візи.

Дизайн плаваючих платформ вражає: на великій території розміщені житлові приміщення, розважальні центри, офіси, басейни, стадіон, спортивні споруди і навіть вертолітний майданчик.

550-2014

Тому кораблі вважаються повноцінним місцем для життя, роботи і відпочинку. Вони оснащені унікальною системою переробки різних відходів і очищення.

Плавучі платформи будуть знаходитися на відстані 12 миль від берега Сан -Франциско, проте вони не мають права наближатися до берега ближче, ніж на 12 футів, але жителі можуть працювати і на суші, до берега вони будуть добиратися на катері або вертольоті.

Важливою частиною проекту є наявність на кораблі Інтернету. До того ж варіантів підключення декілька. Перший це супутниковий Інтернет, однак ціна на нього зараз завищена. Другий варіант більш звичний – це провідний Інтернет. Кабель можна протягнути по дну океану, однак можуть виникнути законодавчі проблеми.

Читайте також: Барбадос переходить на нові технології енергетичного розвитку

Проте, головними екологічними проблемами є забезпечення енергією кораблів і правильне рішення утилізації різних відходів. Незважаючи на те, що даний проект готовий до реалізації, в даний час випустили тільки плаваючу модель одного корабля. Будемо сподіватися, що подібні “буфферні зони” допоможуть людям досягти своїх цілей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments