Технології

У Дубаї побудують Місяць для “космічного туризму” (відео)

У центрі Дубая може з’явитися гігантський супутник Землі. Про проект створення нового курорту повідомляє Arabian Business.

Дубай може стати домом для розкішного курорту в місячній тематиці. Концепцію курорту вартістю $5 млн. розробила канадська архітектурна компанія Moon World Resorts.

Всі деталі проекту поки не розкриваються, але повідомляється, що загальна висота будівлі складе близько 224 м., а навколишня територія площею понад 40 тис.м2 буде перетворена в місячну колонію. Автори проекту очікують, що новий курорт дозволить 2,5 млн осіб на рік долучитися до космічного туризму.

При створенні курорту творці планують використовувати тільки передові розробки в архітектурі, інженерії, дизайні і новітні технології. Передбачається, що на Місяці будуть відкриті представництва різних космічних агентств, а всередині будівлі будуть обладнані спеціальні центри для тренування майбутніх астронавтів.

Деталей про саму “місячну колонію” поки мало, але відомо, що в цьому районі будуть пропонуватися стандартні послуги гостинності, такі як готельні номери, оздоровчий центр, нічний клуб, місце для зустрічей. Крім того, всередині земного супутника обіцяють запустити “місячний шаттл”.

Компанія Moon World Resorts планує провести серію презентацій проекту по всьому світу в 2023 році, а саме будівництво має зайняти близько чотирьох років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments